شرایط استفاده از ویکیو

کاربران باید شرایط استفاده از خدمات ویکیو را رعایت کنند. شرایط ما ممکن است در آینده در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند و درج آنها در سایت به معنی انتشار آنها است . لذا قبل از استفاده از ویکیو لطفا شرایط را بطور کامل مطالعه کنید :
1- مسئولیت ما فقط تولید رمزینه یا اپ های اختصاصی مربوط به آن است ، هزینه رمزینه ها و موارد تولید شده حتی اگر اشتباه باشند یا خیلی زود منقضی شده باشند در نظر گرفته می شود.
2- مواردی که در حین بارگذاری ویدیو باید رعایت شوند عبارتند از :
• رعایت حقوق ناشر و مولف
• دلخراش و آزار دهنده نبودن
• مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه
• اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی
• نداشتن موزیک متن غیر مجاز
• عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی در سایت
• عدم تمسخر یک شهروند
• اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی
» با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت ویکیو مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است ، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.
» پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد ویکیو محفوظ خواهد ماند.
» سایت ویکیو تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .
3- اشتراک کاربرانی که در حال تولید رمزینه و یا اپلیکیشن اختصاصی با محتوی خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند به طور کامل قطع خواهد شد و هیچ هزینه ای نیز به کاربر عودت داده نمی شود.
4- ویکیو هیچگونه تعهدی در قبال نگهداری از محتوای رمزینه های منقضی شده ندارد و در صورت عدم تمدید رمزینه های تولید شده قبل از زمان انقضا محتوی رمزینه ها بعد از انقضا از سرور پاک خواهند شد.
5- مسئولیت متن و محتوای رمزینه ها و اپلی کیشن های تولیدی بر عهده کاربر تولید کننده آن است و ما در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نداریم ، ممکن است اطلاعات یک کاربر تولید کننده رمزینه یا اپلی کیشن مربوط بنا به درخواست مراجع ذی صلاح نظیر پلیس فتا و ... بدون اطلاع قبلی در اختیار آنها قرار داده شود.
6- ممکن است رمزینه یا اپلی کیشن تولید شده توسط کار بر در این سامانه در برخی موارد نقض حریم خصوصی افراد و یا خلاف قانون باشد ، ما در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نداریم و کاربر تولید کننده آن مسئول است.
7- کلیه اطلاعات شما مانند مشخصات شما و اطلاعات تماس تان و یا کلیه اطلاعات شما در ویکیو محرمانه تلقی می شود و ما این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار نمی دهیم و یا نمی فروشیم. ما از اطلاعات تماس شما صرفا جهت اطلاع رسانی پیرامون ویکیو استفاده خواهیم کرد.
8- مقرر گردید ویکیو کلیه محتوای تولیدی خود توسط کاربر را فقط از طریق وب سایت خود ارائه نماید؛ ویکیو هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه رمزینه ها و یا اپلیکیشن ها ی اختصاصی تولیدی را در غیر (مثال :بازار ، گوگل پلی و ...) ندارد .
9- در صورت قطع سرویس / عدم ارائه سرویس ویکیو به هر دلیلی ؛ ویکیو جهت جبران آن مدت زمان عدم کاکرد سرویس را به انتهای تاریخ موارد تولیدی اضافه میکند و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی رو از خود سلب مینماید .
10- در صورت مشاهده استفاده کاربران از پنل ویکیو برای تولید محتوایی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ؛ حساب کاربری آن ها بدون اطلاع مسدود شده و در صورتی که اکانت آنها دارای شارژ با هر مبلغی باشد نیز وجهی به آن ها عودت داده نمی شود.
ثبت نام و استفاده از ویکیو به منزله قبول شرایط فوق است.