وی کیو همواره به دنبال ارائه روش های تبلیغاتی موثرتر برای نشان دادن ویژگی های محصول، کسب و کار و خدمات شما به جامعه می باشیم. در بستر وی کیو شما می توانید راحت تر و موثرتر تبلیغات خود را در قالب های مختلف متن ، ویدیو ، تصویر و بنرهای دیجیتال و در انواع کانال های توزیع نمایش دهید.

موثرتر تبلیغ کنید ورود به سیستم

صرفه جویی هزینه ها

یکی از ویژگی های ما کاهش هزینه تبلیغات شما می باشد . با این سیستم شما می توانید تبلیغاتی کم هزینه را در جامعه ای گسترده تر ارائه دهید.

کسب درآمد

در وی کیو درآمد آژانس های تبلیغاتی و بازاریابان می توانند با استفاده از پنل های مدیریتی ویژه به افزایش میزان درآمد خود بپردازند.

افزایش اثربخشی

در فرآیند تبلیغاتی وی کیو با ارائه ی تحلیل های جامعی از کمپین تبلیغات دیجیتال و سنتی شما ، باعث می شود تبلیغات شما در زمان ، مکان و با محتوای مناسب ارائه شود.

تبلیغات یکپارچه

وی کیو پلی میان تبلیغات چاپی کلاسیک و تبلیغات دیجیتال می باشد در نتیجه در وی کیو شما توانایی طراحی و مدیریت کمپین های یکپارچه را خواهید داشت.

...

تبلیغات هوشمندانه

یک تبلیغ را زمانی هوشمندانه می گویند که در زمان ، مکان و با محتوای مناسب و از طریق مدرن ترین شیوه به نمایش درآید. وی کیو بستری است که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تبلیغاتی یکپارچه در انواع کانال های توزیع مجازی و سنتی انجام دهید . همچنین وی کیو با ارائه اطلاعات تحلیلی رفتار مخاطب در حین کمپین به شما، موجب ارائه تبلیغاتی موثرتر و هدفمندتر به مخاطب می شود.

آموزش موثرتر

همواره مشاهده ویدیوها در کنار محتوای آموزشی چاپی موجب افزایش تاثیر گزاری بیشتر آموزش بر مخاطب می شود. حال آنکه وی کیو بستری را بوجود آورده تا شما بتوانید ویدیوهای آموزش خود را وارد نشریات چاپی بکنید . تا با محصولی پویاتر سهم بیشتری از بازار آموزش را در اختیار بگیرید.
...
...

افزایش درآمد

وی کیو درآمد این امکان را بوجود آورده تا شما از طریق پنل های مدیریتی مختلف بتوانید در فروش خدمات در کنار ما باشید و به عنوان نمایندگی فروش به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کنید.

شهر الکترونیک

وی کیو تورها به شما کمک می کنند تا محیط کسب و کار خود را بصورت به مجازی به مخاطبین خود در انواع کانال های مجازی و سنتی تبلیغات نمایش دهید . وی کیو تور انتخاب مناسبی برای نمایش مکان های گردشگری به مخاطبین در سراسر جهان می باشد . علاوه بر موارد ذکر شده وی کیو تور ها قدرت شناخت مخاطب برای تحلیل های مورد نیاز استراتژی های شهر هوشمند را فراهم می آورد.
...

خدمات ما

ویکیو درآمد

در این بخش امکان درآمدزایی برای تمام اقشار جامعه فراهم می شود تا با دیدن فیلم ها و کلیپ های تبلیغاتی نسبت به درآمدزایی خود اقدامی مناسب را انجام دهند. در این طرح ما مخاطبان را نسبت به نوع نیاز و جامعه هدف کارفرمایان دسته بندی کرده و نسبت به اطلاع رسانی کارفرماها اقدام میکنیم و از مخاطبان کارفرمایان می خواهیم تا در صورت مشاهده کامل فیلم کارفرمایان به آن ها مبلغی پاداش تعلق خواهد گرفت.

ویکیو بیلبورد

یک مدل بیلبورد مجازی و الکترونیک است با سیاستی خاص از جمله ارائه بن کارت های تخفیف به مخاطبان خود و معرفی مجموعه هایی که قرار است در این بیلبورد مجازی معرفی شوند و ترغیب مخاطبان برای بازدید از مجموعه هایی که در این بیلبوردهای مجازی و الکترونیک تبلیغ داده اند. این بیلبورد مجازی و الکترونیک نسبت به بیلبوردهای شهری به مراتب اثربخشی بالاتری داشته و با ارزش آفرینی مشتری به صورت اثربخش و هدفمند مخاطب را به سمت خرید از مجموعه سوق میدهند

وی کیو تور

با توجه به اهمیت بحث گردشگری در کشور و رقابت بین مراکز مختلف گردشگری، بیش از پیش اهمیت معرفی مراکز تفریحی و تجاری و تاریخی و گردشگری به چشم می آید از این رو بخش در سیستم به گردشگر این امکان را میدهد تا قبل از تصمیم به انتخاب مقصد خود برای مسافرت به صورت مجازی در مکان های مربوطه سیر کرده و در صورتی که از محیط آن مراکز خوشش آمد ، آن محل را برای سفر خود انتخاب نماید.

وی کیو اینفو

هر سازمان و یا هر بنگاه اقتصادی نیاز دارد تا جایی که امکان دارد هزینه های چاپ و اطلاع رسانی خود را کاهش داده و بر میزان تاثیرگذاری و اثربخشی اطلاع رسانی تبلغات خود در ذهن مخاطبانش بیافزاید. از این رو بخش وی کیو اینفو این سیستم این امکان را به شرکت ها و سازمان ها و بنگاه های اقتصادی کسب و کار میدهد که به شدت هزینه های چاپ و تبلیغات و اطلاع رسانی خود را کاهش داده و بر میزان اثربخشی عالی آن بیافزایند.

... ...